FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2609886
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 12:38:36 |
| SCORE | 3666 |
|---|
| FPS | 60 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 275HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1A58-300F - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6733 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 42 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C59 - SUB: 1A58-300F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1710 MHz - max: 2460 MHz |
|---|