FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2609635
FurMark Knot (GL) Submitted by Siro on May 7, 2026 @ 11:08:34 |
| SCORE | 4044 |
|---|
| FPS | 67 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | PowerColor RX 9070 Hellhound |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 148C-2436 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 204 MHz - max: 2171 MHz |
|---|
| max power | 189 W |
|---|