
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 2609505
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 10:18:30 | | SCORE | 4134 |
|---|
| FPS | 68 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14490F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1002-1002 - REV: CC |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 82 MHz - max: 2324 MHz |
|---|
| max power | 283 W |
|---|
|