FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2609479
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 10:05:01 |
| SCORE | 1955 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2460 - SUB: 1028-B54 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1336 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
| max power | 138 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1028-B54 - REV: C |
|---|