FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2609455
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 09:57:53 |
| SCORE | 10425 |
|---|
| FPS | 174 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX PRO 6000 Blackwell Max-Q Workstation Edition/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen Threadripper 9970X 32-Cores |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA RTX PRO 6000 Blackwell Max-Q Workstation Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2BB4 - SUB: 10DE-204C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 94 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1890 MHz - max: 2280 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (301 W) |
|---|