FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2609030
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 06:01:05 |
| SCORE | 5628 |
|---|
| FPS | 93 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1EAE-7901 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 1298 MHz - max: 2409 MHz |
|---|
| max power | 441 W |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7D67 - REV: C5 |
|---|