FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608840
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 03:59:20 |
| SCORE | 3202 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT (RADV NAVI32) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.335 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 7.0.3-zen1-2-zen 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1849-364E - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 47 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| GPU1 | SAPPHIRE Nitro RX 7800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1DA2-D475 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|