FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608655
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 01:59:21 |
| SCORE | 2429 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13500H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A0 - SUB: 1D72-2305 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5333 |
|---|
| max core usage | 18 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-220A - SUB: 1569-F278 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1230 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP |
|---|