FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608163
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 6, 2026 @ 22:09:17 |
| SCORE | 1917 |
|---|
| FPS | 31 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 512.74 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22000 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1025-151E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 512.74 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1312 MHz - max: 1568 MHz |
|---|
| max power | 93 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1025-151E - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 8 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2000 MHz |
|---|