
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2607610
FurMark Knot (GL) Submitted by 677 on May 6, 2026 @ 19:07:43 | | SCORE | 470 |
|---|
| FPS | 7 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 660/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 475.14 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-3225 CPU @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 660 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-11C0 - SUB: 1458-354E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 475.14 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1033 MHz - max: 1137 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP |
|---|
|