FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2607351
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 6, 2026 @ 17:53:31 |
| SCORE | 6493 |
|---|
| FPS | 108 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 5070 Ti Ventus 3X OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1462-5310 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 608 MHz - max: 2776 MHz |
|---|
| max power | 69 % TDP (205 W) |
|---|