FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2607238
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 6, 2026 @ 17:24:08 |
| SCORE | 1956 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 8745HX with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D59 - SUB: 17AA-3E25 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1702 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
| max power | 112 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 610M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 17AA-3E25 - REV: DA |
|---|
| max core usage | 62 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 32 W |
|---|