FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2607110
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 6, 2026 @ 16:45:33 |
| SCORE | 4076 |
|---|
| FPS | 67 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8737 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 1600 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2705 - SUB: 1043-896B - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2656 MHz - max: 2716 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|