FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2607086
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 6, 2026 @ 16:39:11 |
| SCORE | 3334 |
|---|
| FPS | 55 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 260 w/ Radeon 780M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D18 - SUB: 1458-6012 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 218 MHz - max: 2212 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 780M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1900 - SUB: 1458-6012 - REV: B6 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 20 W |
|---|