
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2605816
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 6, 2026 @ 09:07:43 | | SCORE | 2223 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.15 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 1458-3717 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.15 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1633 MHz - max: 1823 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (207 W) |
|---|
|