
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2605757
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 6, 2026 @ 08:38:58 | | SCORE | 710 |
|---|
| FPS | 11 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2803 - SUB: 1462-5154 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2730 MHz - max: 2776 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (96 W) |
|---|
|