
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2605224
FurMark Knot (VK) Submitted by md on May 6, 2026 @ 02:47:49 | | SCORE | 3421 |
|---|
| FPS | 57 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1043-8A23 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2692 MHz - max: 2798 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (246 W) |
|---|
|