FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2604761
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 5, 2026 @ 22:32:44 |
| SCORE | 323 |
|---|
| FPS | 5 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 950M/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.80 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-6200U CPU @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 950M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-139A - SUB: 1B0A-2281 - REV: A2 |
|---|
| graphics driver | 581.80 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 136 MHz - max: 1125 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 520 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-1916 - SUB: 1B0A-2281 - REV: 7 |
|---|