
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2604624
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 5, 2026 @ 21:50:47 | | SCORE | 4527 |
|---|
| FPS | 75 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 28000 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1569-F322 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2858 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (301 W) |
|---|
|