FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2604266
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 5, 2026 @ 20:05:03 |
| SCORE | 5708 |
|---|
| FPS | 94 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RX 9070 XT Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 213 MHz - max: 2813 MHz |
|---|
| max power | 317 W |
|---|