
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2604233
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 5, 2026 @ 19:56:30 | | SCORE | 2529 |
|---|
| FPS | 42 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2786 - SUB: 1462-5138 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 2506 MHz - max: 2640 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (200 W) |
|---|
|