
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2603469
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 5, 2026 @ 16:36:58 | | SCORE | 401 |
|---|
| FPS | 6 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24E0 - SUB: 1D72-2136 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 780 MHz - max: 1410 MHz |
|---|
| max power | 64 W |
|---|
|