FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2603226
FurMark Knot (GL) Submitted by Beals on May 5, 2026 @ 15:27:15 |
| SCORE | 2108 |
|---|
| FPS | 35 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock RX 9060 XT Steel Legend OC 16GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1849-5407 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 72 MHz - max: 2928 MHz |
|---|
| max power | 167 W |
|---|