
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2602858
FurMark Knot (VK) Submitted by dzilih on May 5, 2026 @ 13:13:40 | | SCORE | 1772 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 10DE-2489 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| max power | 130 % TDP (197 W) |
|---|
|