
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2602327
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 5, 2026 @ 09:42:10 | | SCORE | 3200 |
|---|
| FPS | 52 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 4070 SUPER Dual 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2783 - SUB: 1043-896F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2476 MHz - max: 2820 MHz |
|---|
| max power | 115 % TDP (242 W) |
|---|
|