
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2600288
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous10843 on May 4, 2026 @ 18:20:30 | | SCORE | 1689 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 1043-883C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (194 W) |
|---|
|