
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2599738
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 4, 2026 @ 15:57:31 | | SCORE | 5444 |
|---|
| FPS | 90 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1462-5310 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2656 MHz - max: 2776 MHz |
|---|
| max power | 94 % TDP (332 W) |
|---|
|