FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2598288
FurMark Knot (VK) Submitted by Darkas on May 4, 2026 @ 05:43:43 |
| SCORE | 5529 |
|---|
| FPS | 91 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 64 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1EAE-7901 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 61 MHz - max: 2347 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| max power | 390 W |
|---|