
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2598120
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 4, 2026 @ 03:41:06 | | SCORE | 2896 |
|---|
| FPS | 48 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1462-389B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1830 MHz - max: 2040 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (335 W) |
|---|
|