
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2593699
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 2, 2026 @ 22:09:45 | | SCORE | 428 |
|---|
| FPS | 7 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.323 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) 9 270H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7AA - SUB: 1043-3269 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7076 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 67 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D19 - SUB: 1043-3269 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 31 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 188 MHz - max: 1642 MHz |
|---|
|