FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2589716
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 1, 2026 @ 21:59:34 |
| SCORE | 1045 |
|---|
| FPS | 17 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4626 - SUB: 1558-866C - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5333 |
|---|
| max core usage | 8 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 14 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1558-867C - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 982 MHz - max: 1522 MHz |
|---|