FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2586092
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 30, 2026 @ 23:48:22 |
| SCORE | 1837 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX 3000 Ada Generation Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 185H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Pro Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 17AA-2234 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6637 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 250 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 32 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX 3000 Ada Generation Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2838 - SUB: 17AA-2234 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1860 MHz - max: 2176 MHz |
|---|