FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2580019
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 29, 2026 @ 10:43:17 |
| SCORE | 2008 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 1D05-5002 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6647 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 400 MHz |
|---|
| max power | 27 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D19 - SUB: 1D05-6050 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1852 MHz - max: 2738 MHz |
|---|