
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2571908
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 26, 2026 @ 23:53:39 | | SCORE | 3095 |
|---|
| FPS | 51 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A770 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-9900K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Sparkle Arc A770 Titan OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A0 - SUB: 172F-3937 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2300 MHz |
|---|
| max power | 234 W |
|---|
|