FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2560230
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 24, 2026 @ 01:14:24 |
| SCORE | 2464 |
|---|
| FPS | 41 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B570 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock Arc B570 Challenger OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20C - SUB: 1849-6022 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 2600 MHz |
|---|
| max power | 122 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1849-364E - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 50 W |
|---|