FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2554715
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 22, 2026 @ 15:17:06 |
| SCORE | 1757 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.289 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13450HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22000 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 1043-20BD - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 10 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 1043-20BD - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 2310 MHz - max: 2520 MHz |
|---|