
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546392
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 09:07:08 | | SCORE | 5897 |
|---|
| FPS | 98 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E409 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 1737 MHz |
|---|
| max power | 220 W |
|---|
|