FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546389
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 09:06:32 |
| SCORE | 4119 |
|---|
| FPS | 68 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2560 - SUB: 17AA-3A80 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1298 MHz - max: 1538 MHz |
|---|
| max power | 132 W |
|---|