
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546385
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 09:03:55 | | SCORE | 2785 |
|---|
| FPS | 46 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-3550 CPU @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F82 - SUB: 1458-4026 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1320 MHz - max: 1410 MHz |
|---|
|