FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2546384
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 09:03:55 |
| SCORE | 14303 |
|---|
| FPS | 238 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 D v2/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9850X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 D v2 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B8C - SUB: 1458-41C7 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2768 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (605 W) |
|---|
| GPU1 | Todesk Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 11D959-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|