
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546375
FurMark Knot (GL) Submitted by RRRR on Apr 20, 2026 @ 08:57:52 | | SCORE | 4872 |
|---|
| FPS | 81 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Hygon C86-3G (OPN:3350) |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 107D-2204 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (349 W) |
|---|
|