
|
FurMark(x64) 2.10.0.0 - score ID: 2546373
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:56:37 | | SCORE | 4632 |
|---|
| FPS | 77 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2544 - SUB: 1458-40E0 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.88 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1808 MHz - max: 1912 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (170 W) |
|---|
|