
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546372
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:56:12 | | SCORE | 1663 |
|---|
| FPS | 26 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2584 - SUB: 19DA-1754 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 818 MHz - max: 1980 MHz |
|---|
| max power | 92 % TDP (59 W) |
|---|
|