
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546369
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:54:36 | | SCORE | 7560 |
|---|
| FPS | 125 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2690 v4 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1043-583 - REV: C4 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 808 MHz - max: 1682 MHz |
|---|
| max power | 193 W |
|---|
|