
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546362
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:51:37 | | SCORE | 13212 |
|---|
| FPS | 222 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1DA2-471E - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 264 MHz - max: 2094 MHz |
|---|
| max power | 438 W |
|---|
|