FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546359
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:48:27 |
| SCORE | 1697 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 4800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F9D - SUB: 1043-16CC - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 736 MHz - max: 1380 MHz |
|---|
| max power | 30 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1636 - SUB: 1043-16CC - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 15 % |
|---|
| max core temperature | 47 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 635 MHz |
|---|