
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546355
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:47:09 | | SCORE | 4970 |
|---|
| FPS | 82 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2666 v3 @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1458-231C - REV: CA |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 86 MHz - max: 1157 MHz |
|---|
| max power | 172 W |
|---|
|