FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2546354
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:46:52 |
| SCORE | 9455 |
|---|
| FPS | 157 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1458-2414 - REV: FF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 124 MHz - max: 2236 MHz |
|---|
| max power | 260 W |
|---|
| GPU1 | Todesk Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 11D959-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|