FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2546349
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:44:22 |
| SCORE | 7994 |
|---|
| FPS | 133 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1462-3602 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1544 MHz - max: 1734 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (286 W) |
|---|