
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2546336
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 08:36:37 | | SCORE | 10424 |
|---|
| FPS | 173 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 148C-2408 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 293 MHz - max: 1945 MHz |
|---|
| max power | 281 W |
|---|
|